SAĞLIK SİGORTASI

SAĞLIK SİGORTASI NEDİR

FİRMANIZ SİGORTA, DİLEDİĞİNİZ DOKTOR VEYA SAĞLIK KURULUŞU HİZMETİNDEN SAĞLIK SİGORTASI İLE FAYDALANABİLMENİZ İÇİN YANINIZDA. SİGORTALILARIN, GEÇİRDİĞİ HERHANGİ BİR KAZA VEYA HASTALIK SONUCU YATIŞLI VEYA YATIŞSIZ YAPILAN MÜDAHALELERDEN DOĞAN MASRAFLARI SADECE YURTİÇİNDE DEĞİL DÜNYANIN NERESİNDE OLURLARSA OLSUNLAR TEMİNAT ALTINA ALINIR. KURUMSAL SAĞLIK SİGORTASI PAKETLERİYLE, SAĞLANAN SAĞLIK SİGORTASI VERGİ AVANTAJININ YANI SIRA, DÜŞÜK MASRAF VE YÜKSEK KALİTE İLE ÇALIŞANLARINIZIN HER ZAMAN YANINDAYIZ.

BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI

FİRMANIZ SİGORTA, BİR KAZA VEYA HASTALIK SONUCUNDA ORTAYA ÇIKABİLECEK SAĞLIK GİDERLERİNİZİ 100%’E KADAR GÜVENCE ALTINA ALIR. BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI KAPSAMINDA SUNULAN ZENGİN SEÇENEKLER İLE AİLENİZİN, KENDİNİZİN, SEVDİKLERİNİZİN SAĞLIĞINI EN UYGUN SAĞLIK SİGORTASI POLİÇESİ İLE GÜVENCE ALTINA ALIN. AYRICA SİGORTALILARIMIZ, ZENGİN SAĞLIK SİGORTASI SEÇENEKLERİ, PRİM ÖDEMELERİ VE SAĞLIK SİGORTASI FİYATLARI İLE İLGİLİ DETAYLI BİLGİYE BİREYSEL SAĞLIK SİGORTASI SAYFASINDAN VEYA EN YAKIN ACENTEDEN ULAŞABİLİRSİNİZ.

KURUMSAL SAĞLIK SİGORTASI

FİRMANIZ SİGORTA, ŞİRKETİNİZİN ÇALIŞANLARI VE AİLE BİREYLERİ İÇİN BÜTÇENİZE UYGUN OLARAK GELİŞTİRİLEN KURUMSAL SAĞLIK SİGORTASI SEÇENEKLERİYLE ŞİRKETİNİZİ GÜVENCE ALTINA ALIR. ÇALIŞANLARINIZIN MEMNUNİYETİNİ ARTIRMA ADINA FİRMANIZ SİGORTA’NIN SUNDUĞU KURUMSAL SAĞLIK SİGORTASI ÇÖZÜM VE DENEYİMLERİNDEN FAYDALANABİLİRSİNİZ. KURUMSAL SAĞLIK SİGORTASI GENEL ŞARTLARI DAHİLİNDE GEREK YURTİÇİ GEREKSE DE YURTDIŞINDA DİLEDİĞİNİZ DOKTOR VE SAĞLIK DURUMUNDA HİZMET ALABİLİRSİNİZ. SAHİP OLDUĞUMUZ ANLAŞMALI KURUM AĞIMIZ İLE SAĞLIK SİGORTANIZDAN KOLAYCA FAYDALANABİLİRSİNİZ.

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI

TAMAMLAYICI YA DA DİĞER ADIYLA DESTEKLEYİCİ SAĞLIK SİGORTASI, SGK YA DA BAĞ-KUR KAPSAMINDA OLAN VATANDAŞLARIN MUAYENE, TETKİK, TEDAVİ VE DİĞER SAĞLIK GİDERLERİNİ KARŞILAR. POLİÇE, GENEL VE ÖZEL ŞARTLAR ÇERÇEVESİNDE BELİRLENMEKTEDİR. TÜRKİYE CUMHURİYETİ VATANDAŞLARI BAŞTA OLMAK ÜZERE GENEL SAĞLIK SİGORTASI KAPSAMINDAKİ YABANCI UYRUKLU BİREYLER, TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASI SEÇENEKLERİNDEN YARARLANABİLMEKTEDİR.

TAMAMLAYICI SAĞLIK SİGORTASININ TANIMI; SGK VE BAĞ-KUR GÜVENCESİNDE OLAN VATANDAŞLARIN ÖZEL HASTANE AVANTAJLARINDAN YARARLANMASI OLARAK ÖZETLENEBİLİR. GENEL SAĞLIK SİGORTASI KAPSAMINDAKİ BİREYLER, SGK YA DA BAĞ-KUR KAPSAMINDAKİ SAĞLIK GİDERLERİ İÇİN ÖZEL HASTANE SEÇENEĞİNİ KULLANABİLİRLER. GENEL SAĞLIK SİGORTASI KAPSAMINDA OLMAYAN BAZI SAĞLIK HİZMETLERİ DE PAKET HALİNDE KATILIMCIYA SAĞLANABİLMEKTEDİR. TSS İÇİN “DESTEKLEYİCİ SAĞLIK SİGORTASI” İFADESİ DE KULLANILMAKTADIR