KONUT SİGORTASI

KONUT SİGORTASI

FİRMANIZ SİGORTA, EVİNİZİ, EŞYALARINIZI VE AİLE BİREYLERİNİ SUNDUĞU HİZMET SEÇENEKLERİYLE MAKSİMUM KORUMA ALTINA ALIRKEN, SEVDİKLERİNİZİ VE EN DEĞERLİ YAŞAM ALANINIZI GÜVENCE ALTINA ALMANIN HAKLI GURURUNU YAŞIYOR. FİRMANIZ SİGORTA, KİŞİNİN ÖZEL TERCİHLERİNE GÖRE DÜZENLENEBİLECEK GENİŞ SİGORTA SEÇENEKLERİNİ EN EKONOMİK ÇÖZÜMLER VE KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞI İLE SUNAR.

KONUT PAKET SİGORTASI

FİRMANIZ KONUT PAKET SİGORTA POLİÇESİ, EV VE İÇİNDEKİ EŞYALARI YANGINDAN HIRSIZLIĞA, DEPREMDEN SU BASKININA KADAR PEK ÇOK RİSKE KARŞI KORUMA ALTINA ALAN GENİŞ KAPSAMLI VE "KİŞİYE ÖZEL" BİR PAKET SİGORTA UYGULAMASIDIR. EVİN VE İÇERİSİNDEKİ EŞYALARIN OTURULAMAZ HALE GELDİĞİ DURUMLARDA, TAŞINMA VEYA ENKAZ KALDIRMA GİBİ GİDERLER SİZİ MAĞDUR EDEBİLİR. AYRICA EVİNİZDE OLUŞABİLECEK HASARLAR KİRACINIZI TAŞINMAK ZORUNDA BIRAKABİLİR, BÖYLECE KİRA GELİRİNİZDEN MAHRUM OLABİLİRSİNİZ. FİRMANIZ SİGORTA, SUNMUŞ OLDUĞU KONUT PAKET SİGORTA POLİÇESİ İLE SİZİ OLUŞABİLECEK BİR ÇOK YÜKTEN KURTARIR, SİZE MUTLULUĞUNUZU DÜŞÜNMEK KALIR. DAHA DETAYLI BİLGİ İÇİN EN YAKIN FİRMANIZ SİGORTASI ACENTESİYLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.

ZORUNLU DEPREM SİGORTASI

ZORUNLU DEPREM SİGORTANIZI FİRMANIZ SİGORTA’DAN YAPTIRIN, FİRMANIZ SİGORTA’NIN HİZMET KALİTESİ İLE BİNANIZI DEPREMİN DOĞRUDAN NEDEN OLACAĞI MADDİ ZARARLARA KARŞI GÜVENCE ALTINA ALIN. ZORUNLU DEPREM SİGORTASI KAPSAMINDA; DEPREM SONUCU OLUŞABİLECEK YANGIN, İNFİLAK, DEV DALGA (TSUNAMİ) VEYA YER KAYMASININ SİGORTALI BİNALARDA SEBEBİYET VERECEĞİ MADDİ HASARLAR, SİGORTA BEDELİ ÖLÇÜSÜNDE DASK (DOĞAL AFET SİGORTALARI KURUMU) TARAFINDAN KARŞILANMAKTADIR. ZORUNLU DEPREM SİGORTASININ DEPREM RİSKİNE KARŞI SADECE BİNANIZ İÇİN SAĞLADIĞI GÜVENCEYE İLAVE OLARAK; BİNANIZ İÇİN DEPREM DIŞINDA KALAN RİSKLER İLE EŞYALARINIZ VE SEVDİKLERİNİZİ DE GÜVENCE ALTINA ALMAK İSTİYORSANIZ ANADOLU SİGORTA’DAN KONUT PAKET SİGORTASI POLİÇENİZİ DE YAPTIRMAYI UNUTMAYIN. KANUNEN YAPTIRILMASI ZORUNLU BİR POLİÇE OLAN ZORUNLU DEPREM SİGORTANIZI YAPTIRMAK İÇİN EN YAKIN FİRMANIZ SİGORTA ACENTESİYLE İRTİBATA GEÇEBİLİRSİNİZ.