BES-HAYAT SİGORTASI

HAYALLERİNİZDEKİ EMEKLİLİĞE  BES İLE KAVUŞUN

EK HARCAMALARINIZI RAHATÇA KARŞILAYABİLECEĞİNİZ, ARTAN BİRİKİMLERİNİZLE HAYALLERİNİZE DAHA KOLAY ULAŞABİLECEĞİNİZ BİR EMEKLİLİĞE NE DERSİNİZ? MEVCUT KAMU SOSYAL GÜVENLİK SİSTEMLERİNE EK OLARAK OLUŞTURULAN BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ, TAM DA BUNUN İÇİN.

BİREYSEL EMEKLİLİK SİSTEMİ’NDE BİRİKİMLERİNİZ BİR YANDAN %25 DEVLET KATKISIYLA ARTARKEN, DİĞER YANDAN YATIRIM FONLARINDA İŞLEM GÖRÜR. DÜZENLİ ÖDEMELERİNİZ SAYESİNDE DEĞERİNİ KAYBETMEYEN BİRİKİMLERİNİZ, UZUN VADEDE ENFLASYONUN ÜZERİNDE GETİRİ SUNAR. ÜSTELİK BES KATILIMINIZ STANDARTLARINIZ VE BEKLENTİLERİNİZ DOĞRULTUSUNDA ŞEKİLLENEBİLİR.

BİREYSEL EMEKLİLİK’İN GÜVENLİ VE ESNEK YAPISI SAYESİNDE ÖDEMELERİNİZİ DİLEDİĞİNİZCE DÜZENLEYEBİLİR, FON YÖNETİMİNİZİ KOLAYCA GERÇEKLEŞTİREBİLİR VE BİREYSEL EMEKLİLİK İPTALİ YAPMAYA GEREK BİLE DUYMADAN EMEKLİ OLABİLİRSİNİZ. SİSTEMDE EN AZ 10 YIL KALDIĞINIZDA VE 56 YAŞINI TAMAMLADIĞINIZDA MUTLU, RAHAT VE KEYİFLİ EMEKLİLİK YILLARI ARTIK SİZİ BEKLİYOR DEMEKTİR.

DİLERİZ Kİ HER ZAMAN İYİ İHTİMALLER GERÇEKLEŞSİN VE ÇOCUĞUNUZUN İHTİYACI OLDUĞU SÜRECE HEP YANINDA OLUN. EĞİTİMDE İYİ İHTİMALLERİN SİGORTASI İLE SİGORTA SÜRESİ BOYUNCA ÖDEDİĞİNİZ TOPLAM PRİM TUTARI, POLİÇE SÜRESİ SONUNDA RİSK GERÇEKLEŞMEMİŞ İSE TARAFINIZA GERİ ÖDENİR. BÖYLELİKLE ÖDEDİĞİNİZ PRİMLERİ GERİ ALARAK ÇOCUĞUNUZUN EĞİTİMİNE EK YATIRIM VE KATKI SAĞLAYABİLİRSİNİZ.

İYİ İHTİMALLERİN SİGORTASI

RİSKİN GERÇEKLEŞMESİ DURUMUNDA İSE, SİGORTA KAPSAMINDAKİ TAZMİNATINIZ İLE ÇOCUĞUNUZ EĞİTİMİNE DEVAM EDEBİLİR.

VEFAT TEMİNATI, YAŞAM TEMİNATI* VE DİLERSENİZ KAZA SONUCU VEFAT TEMİNATINI SEÇEBİLİRSİNİZ.

*YAŞAM TEMİNATI; SİGORTA SÜRESİ SONUNDA, POLİÇE SÜRESİ İÇİNDE VEFAT TEMİNATI KAPSAMINDA BİR TAZMİNAT ÖDEMESİ YAPILMAMIŞSA VE POLİÇE FESHEDİLMEMİŞ VEYA CAYILMAMIŞ İSE PRİM ÖDEME VE GEÇERLİLİK ŞARTLARININ SAĞLANMASI HALİNDE, SİGORTA SÜRESİ BOYUNCA ÖDENMİŞ OLAN TOPLAM PRİM TUTARI KESİNTİ YAPILMAKSIZIN SİGORTALIYA ÖDENİR.

SİGORTANIZIN POLİÇE SÜRESİ OLARAK, EN AZ 12 YIL EN FAZLA 20 YIL OLMAK ÜZERE, HERHANGİ BİR YIL SEÇEBİLİRSİNİZ.

SİGORTA PARA BİRİMİ USD OLUP TEMİNAT VE PRİM TUTARLARI USD OLARAK HESAPLANIR.

ÖDEDİĞİNİZ PRİMLERİN TAMAMINI AYLIK BRÜT ÜCRETİN %15'İNİ VE BRÜT ASGARİ ÜCRETİN TOPLAM TUTARINI AŞMAMAK KAYDIYLA VERGİ İNDİRİMİNDE KULLANABİLİRSİNİZ